محل تبلیغات شما

سلام بر مهربان خدای خوب هستی بخش ما

مهربان خدای خوب من از اینکه وجود تو را هر لحظه همه مردم جهان در کنار خود احساس می کنند و به آنها و همه ما آرامش حقیقی عنایت می کنی از تو سپاسگزارم

مهربان خدای خوب من برای باران شادمانی و خوشبختی که بر سر تمام مردم جهان می بارانی از تو بی نهایت سپاسگزارم

مهربان خدای خوب من ای جان جانان و ای هستی بخش من از اینکه خودت از حزب الله لبنان و مردم لبنان در برابر همه توطئه ها حفاظت می کنی از تو ممنونم

مهربان خدای خوب من از اینکه خودت از مردم عراق و همه نیروهای مسلمان عراق در برابر همه توطئه ها حمایت و حفاظت می کنی و به مردم این کشورها شادی و صلح و آرامش و رفاه عنایت کرده ای از تو سپاسگزارم

مهربان خدای خوب من از اینکه کشور و مردم ایران را از همه توطئه های اقتصادی و فرهنگی و ی رهانده ای از تو متشکرم

مهربان خدای خوب من ای جان جانان و ای هستی بخش من دوستت دارم و ای بی همتای مهران زندگی ما از اینکه نور و مهربانیت را بر تمام وجود مردم جهان به خصوص وجود مردم ایران تابانده ای از تو متشکرم

مهربان خدای خوب من برای بهترین و کار آمدترین و انسان ترین مسئولین و مدیران شغلی در همه ادارات جهان و ایران از تو متشکرم

مهربان خدای خوب من از اینکه جلوی هر نوع فساد مالی و غیر مالی تبعیض پایمال شدن حقوق انسان ها و ظلم را در همه ادارات و ساختارهای حوکتی دولتی و غیر دولتی از تو متشکرم

مهربان خدای خوب من برای گسترش فضای عدالت و دموکراسی و رعایت حقوق حتی ضعیفترین شهروندان در کشورم از تو ممنونم

مهربان خدای خوب من برای پاکی و عبادت خالصانه و مقبول همه مردم کشورم از تو متشکرم

مهربان خدای خوب من ای جان جانان از اینکه دست همه نامحرمان و ان را از بیت المال در سراسر جهان و ایران کوتاه کرده ای از تو سپاسگزارم

مهربان خدای خوب من برای رفع هر نوع فضای کینه و دشمنی در جهان و گسترش صلح در جهان و حاکمان عادل و صلح دوست در جهان از تو سپاسگزارم

مهربان خدای خوب من برای توسعه اقتصاد و فرهنگ و عدالت در کشورم از تو متشکرم

مهربان خدای خوب من برای بهترین تمدارن و حاکمان در تمام دنیا که مدافع حقوق انسان ها باشند از تو ممنونم

سپاس سپاس سپاس

مراقبه سپاسگزاری روز صد و بیست و ششم

باور نکن تنهایی ات را: ترانه امشب

تو ,خدای ,ای ,مردم ,جهان ,اینکه ,خدای خوب ,از تو ,خوب من ,من برای ,از اینکه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امید به زندگی